تولد یک سالگی دگرش + هدیه دگرش

درون پست – کانال لاین و تلگرام – ویتامینها

یک سال گذشت. دگرش یک ساله شد.

دگرش در آستانه فصل دگرگونی‌ها به دنیا آمد. هرچند این رخ داد به عمد نبود و مسائل فنی و اجرایی زمان افتتاح را به این روزها کشاند اما این رخداد را مغتنم می شماریم. دگرش آمده است تا حس اعتماد به خود را در شما تک تک همراهان و یارانش افزایش دهد، آمده است تا با زبانی ساده – که گاه مورد انتقاد دوستان قرار می‌گیرد که مطالب به سوی نوشته های عامه پسند گرایش دارد – برای شما از یارایی تغییر و تحول خواهی سخن ساز کند تا همه بدانیم دگرگونی‌های بزرگ ابتدا جرقه‌هایی ست کوچک.

 طی این یک سال تلاش بسیاری شد تا مطالب منتشر شده از سوی دگرش مطابق با نیاز جامعه و جوانان پارسی زبان باشد. هر چند هدف دگرش کمک به بهبود زندگی برای همه است از پیر تا جوان. دگرش جایی ست برای آنان که به دگرگونی و تغییر می‌اندیشند.

در طول گذشت این یک سال ۷۲ مطلب منتشر شد و شما یاران و همراهان دگرش ۷۲۷ بار بر نوشته‌ها نظرات خود را منتشر و با دوستانتان همفکری نمودید. تازه این شامل تمامی ایمیل‌های ارسالی شما نیست که بارها و بارها در تشویق و ترغیب ما به ادامه فعالیت برای ما از خودتان گفتید، از مسیر زندگی‌تان، از تأثیری که مطالب دگرش توانسته است بر زندگی شما بگذارد و گاهی نیز اشتباهات و خطاهای ما را تذکر دادید.

در طی این مدت ۱۴۰ هزار نفر به سایت دگرش آمده‌اند و بیش از ۴۸۰ هزار بار صفحات دگرش مورد مطالعه کاربران قرار گرفته است.

در ادامه فعالیت دگرش برنامه های را در دست اقدام داریم که امیدوار هستیم در باقیمانده سال بتوانیم آن‌ها را اجرایی نموده و کمک کوچکی باشیم در مسیر تحول و بهبود زندگی تک تک همراهان و یاران دگرش.

تمامی آنچه حاصل شده است به کمک و همراهی شما بوده. کمک همه کسانی که با انواع حمایت‌های خود تلاش نمودند تا دگرش به فعالیت خود ادامه دهد و امروز بتوانیم برای یک سالگی آن خوشحال بوده و جشن بگیریم.

به همین مناسبت کلیپی زیبا و انگیزشی را که توسط تیم دگرش ترجمه و زیرنویس شده و به همه شما تقدیم می‌کنم:

[youtube height=”HEIGHT” width=”WIDTH”]http://www.youtube.com/watch?v=xOG_BYAYBGU[/youtube]

 [ مشاهده کلیپ در سایت آپارات ]

سپاسگزار همه محبت‌های شما

احسان آقابابائیان – سردبیر دگرش

اپ ساز و اپلیکیشن ساز

مطالب مرتبط