دگرش دوباره متولد شد

درون پست – کانال لاین و تلگرام – ویتامینها

بسیار خوشحالیم که بعد از گذشت مدت نسبتاً طولانی دوباره در کنار شما یاران و همراهان دگرش هستیم.در این مدت که به دلایل مختلفی نمی‌توانستیم در کنار شما باشیم و فعالیت خود را ادامه دهیم ، شما از طریق بخش نظرات و همین‌طور ایمیل‌هایی که برای ما ارسال می‌کردید ما را مورد لطف خودتان قراردادید.هرچند امکان پاسخگویی به تک‌تک آن‌ها ممکن نشد اما از همین‌جا از همه‌کسانی که به یاد دگرش بودند و نسبت به فعالیت‌های صورت گرفته قبلی، ما را مورد تشویق خود قراردادند سپاسگزاریم.

سایت دگرش فعالیت مجدد خود را از امروز آغاز کرده و امیدواریم بتوانیم باتجربه به‌دست‌آمده بهتر از قبل با شما همراه بوده و خدمات بیشتر و بهتری را در راستای بهبود زندگی فردی و اجتماعی به شما ارائه کنیم. در این شروع مجدد تلاش خواهیم نمود گستره موضوعات و مطالب را به‌تمامی بخش‌های مهم زندگی تسری داده و با نگاهی مثبت به بهبود و تغییر روش و منش زندگی ما ایرانیان و فارسی‌زبانان سراسر جهان کمکی درخور کنیم.

اولین تغییر را در ظاهر سایت انجام دادیم تا در شروعی دیگر با ظاهری جدید در خدمت شما باشیم. تلاش شد تا تغییر ظاهر سایت به‌گونه‌ای باشد تا دسترسی شما به محتوای منتشرشده آسان و راحت بوده و همچنان خواندن مطالب برای شما سهل و آسان باشد.

از همین‌جا از تمامی دوستانی که فعالیت دگرش در حوزه تخصصی آن‌هاست دعوت به همکاری می‌کنیم. اگر شما نیز همچون ما به روش‌هایی برای تحول و بهبود زندگی می‌اندیشید و فعالیت می‌کنید می‌توانید یاری‌رسان ما باشید. از دانشجویان تمامی شاخه‌های روان‌شناسی که علاقه به انتشار مقالات خود دارند باکمال میل استقبال می‌کنیم و همین‌طور افرادی که درزمینهٔ ترجمه مطالب حوزه روان‌شناسی مثبت و مباحث مربوطه فعالیت می‌کنند نیز استقبال خواهیم کرد. در صورت تمایل می‌توانید از طریق فرم تماس با ما یا به‌طور مستقیم از طریق ایمیل آدرس degaresh[at]gmail.com رزومه خود و علاقه‌مندی‌های خود را در این زمینه برای ما ارسال نمایید تا بتوانیم درراه توسعه فعالیت‌های جدید دگرش از توانمندی شما بهره بگیریم.

آرزومند سلامتی و بهبود روزافزون شما هستیم.
سردبیر دگرش
احسان آقابابائیان

اپ ساز و اپلیکیشن ساز

مطالب مرتبط