۳ تیپ شخصیتی که در زندگی به آنها نیاز داریم

درون پست – کانال لاین و تلگرام – ویتامینها

زندگی دوست داشتن روابط است. بخواهیم دقیق‌تر بگوییم زندگی یعنی دوست داشتن روابطی که شمارا به حرکت در می‌آورند و موجب رشد شما می‌شوند. با اینکه همه روابط در ارتقای درک ما از زندگی نقش دارند اما در این میان برخی روابط خاص‌تر هستند. شما مجازید روابط زیادی را تجربه کنید اما برخی روابط جز ضروریات زندگی است. تیپ شخصیتی نزدیکان و دوستان خود را بشناسید تا روابط بهتری با آنها داشته باشید.

در ادامه به معرفی ۳ تیپ شخصیتی که در زندگی خود به آن‌ها نیاز داریم می‌پردازیم:

۱- نیمه گمشده

نیمه گمشده شخصی است که در تمامی مراحل زندگی به درک شما کمک می‌کند. باوجود نیمه گمشده زشتی معنایی ندارد و امکان ندارد از بودن با این فرد ناراحت باشید. ممکن است بحث و درگیری پیش بیاید اما همواره به گونه‌ای مشکلات را رفع و رجوع می‌کنید که به تقویت رابطه می‌انجامد. شاید سال‌ها از هم دور باشید اما وقتی دوباره به هم می‌پیوندید گویی هیچ اتفاقی نیفتاده است چون شما به هم گره خورده‌اید.

وقتی آنها را می‌بینید احساس قرابت عجیبی می‌کنید گویی قبل از تولد او را برای بودن در زندگیتان انتخاب کرده‌اید. این حس غریب آشنایی از آنجا نشات می‌گیرد که شما هر دو گذشته مشترکی داشته‌اید و الان و در این زمان برای ادامه مسیر و مأموریت به هم پیوسته‌اید.

برخلاف فرهنگ عامه، تیپ شخصیتی نیمه گمشده الزاماً از جنس مخالف یا شریک زندگی نیست. این افراد ممکن است در قالب پدر، مادر، خواهر برادر یا بهترین دوست ظاهر شوند. اگر هنوز او را نیافته‌اید منتظر باشید.

۲- آیینه شما

آیینه شما فردی است که واقعیت را آن‌گونه که هست به شما می‌گوید. کاملاً با شما روراست است و اصلاً به این اهمیتی نمی‌دهد که به احساسات شما آسیب می‌رساند یا خیر. همین بی‌اهمیتی نسبت به احساسات شماست که او را قادر می‌سازد چنین تأثیر انتقالی روی شما بگذارد.

اشتباه نکنید من در مورد یک آدم عوضی صحبت نمی‌کنم. من در مورد تیپ شخصیتی دوستی صحبت می‌کنم که هر وقت بلغزید و رفتارتان خارج از چیزی باشد که باید، به شما تذکر می‌دهد. معمولاً شما هم متقابلاً نقش آیینه آنها را بازی می‌کنید و متقابلاً بازتاب اعمال یکدیگر را گوش زد می‌کنید.

شاید اغلب اوقات باهم بحث کنید اما پشت این بحث کردن اهمیت و دلسوزی نگفته‌ای نهفته است. گاهی لازم داریم کسی ما را از شکست بیرون کشیده تا بازهم برای خودمان قابل اعتماد باشیم.

۳- محافظ شما

محافظ شما یک معلم، استاد یا راهنماست. آن‌ها الهام بخش، مشوق و بازتاب دهنده شما هستند. آن‌ها راهنمای شما در مشکلات، بی تجربگی ها و مراحل رشد شما هستند. برای برخی افراد محافظشان یکی از اعضای خانواده، معلم، مربی یا پیشوای روحانی است.

سه فرد مذکور تیپ شخصیتی هایی هستند که هرکسی می‌تواند از وجود آنها در زندگی خود بهره‌مند شود. اگر شانس با شما یار بوده و یکی از آن‌ها را از قبل دارید، قدر آن‌ها را بدانید و اگر هنوز به چنین افرادی برنخورده‌اید، روی بهبود زندگی خود تمرکز کنید هر وقت که لازم باشد پیدا خواهند شد.

اپ ساز و اپلیکیشن ساز

منبع نوشته:spiritscienceandmetaphysics

مطالب مرتبط